Magazín


Překvapte své okolí a pořiďte si dočasné tetování

Zveřejněno: 18. 08. 2022 | Počet přečtení: 36

Odlište se od ostatních. Podtrhněte svou osobnost originálním falešným tetováním bezbolestně a bez nutnosti návštěvy tetovacího studia. Překvapte své okolí a pořiďte si dočasné tetování bez použití bolestivých jehel. Velmi snadným a rychlým způsobem tak zaujmete své okolí krásou vašich nohou. Tetování snadno pořídíte v eshopu na adrese: https://www.feetmodels.eu/eshop/brand/bx-tattoo/

EFEKT PRAVÉHO TETOVÁNÍ

Dočasné tetování vytváří dojem toho pravého a dokud se nepodíváte zblízka, nerozeznáte rozdíl. Falešné tetování je tedy vhodné zejména pro ty, kteří mají strach z jehel.

NA PARTY I NA DOVOLENOU

Motivy tetování okouzlíte na party i na dovolené. Na party podtrhne Vaši divokou osobnost a na dovolené lidé poznají, že se rádi bavíte a milujete život.

VODĚODOLNÉ

Díky jeho voděodolnosti se můžete s dočasným tetováním bez problému koupat i sprchovat. Pro delší výdrž doporučujeme místo, kde se tetování nachází, jen oplachovat a nepoužívat na něj mycí houby.

VÝDRŽ AŽ 10 DNÍ

Při šetrném zacházení mohou motivy tetování vydržet až 10 dní. Pokud budete potřebovat tetování sundat dříve, stačí ho odstranit za pomoci mycí houby a obyčejného sprchového gelu.

SNADNÁ APLIKACE

Aplikace falešného tetování je velmi snadná. Motiv nalepte na místo, kde si obrázek přejete mít, navlhčete vodou či potřete mokrou houbičkou a až bude papír dostatečně vlhký, sloupněte.

1. Lze použít na kůži, kovovou keramiku, skleněný povrch.
2. Vytištěné navržené vzory, světlé barvy a vypadají jako skutečné tetování.
3. Velmi dobrá volba jako dočasné tetování, tělový make up a také může zakrýt jizvu na těle.
4. Snadné opotřebení a snadné čištění.

Tetování snadno pořídíte v eshopu na adrese: https://www.feetmodels.eu/eshop/brand/bx-tattoo/


Zpět na výpis článků

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Hledáte brigádu z domova? Společnost České modelky s.r.o. hledá pro našeho klienta na dlouhodobější spolupráci feet modelky z celé ČR a SR na selfie focení práci z domova.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii