Registrace feet modelky na placené focení z domova

FAQ nejčastější dotazy


1) Zaregistrujte se. Na odkazu, který Vám přijde po registraci na email vyplňte prosím dohodu ON-LINE kde uvedete i číslo účtu na které vám zašleme peníze.
2) Na stejném odkazu pak v sekci FOTOGRAFIE nahrajete nafocené fotografie dle vzorových v příloze emailu.
3) Vyplněnou dohodou o užití fotografií, kterou si stáhnete z odkazu v registračním emailu, uložte prosím opět na adrese v sekci Smlouva - vyplněná dohoda na odkazu, který Vám přišel po registraci.
Ano, jedná se o selfie fotografie pro našeho klienta. Vzorové fotografie je důležité nafotit za denního světla, ideálně před jednobarevným pozadím jako je bílá nebo jinak barevná. Pokud máte někoho kdo má fotoaparát nebo by vás mohl vyfotit je to samozřejmě snažší.
Na požadovaných fotografií se nefotí žádná nahota! Fotografie od klienta mohou být vyjímečně ve spodním prádle nebo v punčochovém zboží.
Nafocené fotografie uložíte pomocí odkazu, který Vám zašleme nebo jsme vám již zaslalil na email v sekci Fotografie. Na nafocení vzorových fotografií máte až 3 dny od registrace.
Peníze na váš bankovní účet zasíláme do 24 hodin po dodání fotografií. Informace o výplatě Vám přijde na email.
Záleží na klientovi, pokud je s fotografiemi spokojený, pošleme Vám další sadu fotografií k nafocení.
Ano, nalakované nehty jsou důležité, pedikúra je také důležitá. Šperky na nohy jako jsou prstýnky nebo kotníkové náramky pokud máte určitě použijte. Pokud nemáte žádné šperky je možné je zakoupit např. v eshopu zde.
Ano, určitě. V případě, že klient bude spokojený a uvidí, že jste nahrála více fotografií než bylo požadováno, můžeme Vám zaslat peněžní bonus navíc. Případný finanční bonus může být maximálně dvojnásobek původního honoráře.
Rozdíl mezi Foot clubem a registrací na placené focení je v tom, že do Foot clubu můžete nahrát libovolný počet fotografií dle vaší fantazie a můžete tak získat zakázku i od jiných klientů. Registrace na placené focení je pro konkrétního klienta a fotí se fotografie dle vzorových.

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Hledáte brigádu z domova? Společnost České modelky s.r.o. hledá pro našeho klienta na dlouhodobější spolupráci feet modelky z celé ČR a SR na selfie focení práci z domova.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii