Nabídka služeb

V našem fotoateliéru v Praze Vám nafotíme profesionální reklamní i produktové fotografie, reklamní kampaně nejen s feet modelkami. V případě zájmu nás prosím kontaktujte zde.


Nafocení obuvi

Pokud chce firma prodat boty i na e-shopu, je pro zákazníky velký benefit vidět, jak bota skutečně vypadá na noze. Modelka proto ke každému páru bot ladí outfit, převléká se, nazouvá do bot, pózuje, vyzouvá se a znovu (a znovu a znovu). Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit. Nesmíme také zapomenout navázat hezky tkaničky. Časově se jedná o náročné focení.

Poptávka

Produktové fotografie

Kvalitní produktové fotografie jsou základem efektní a efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické, či tištěné podobě. Tento nesporný, ale v minulosti u nás lehce přehlížený fakt, už si uvědomují i čeští výrobci a prodejci. Produktová fotografie se dostává do popředí jejich zájmu. Jsou-li to luxusní předměty nebo třeba kvalitní víno, dostanete na ně chuť.

Poptávka

Nafocení SPA & Wellness

Nafocení procedur SPA a Wellness ve vašem hotelu nebo resortu a aktivit, které vedou k dosažení psychické a fyzické kondice, ale také jako termín pro odpovídající životní styl. Každým dnem roste počet nákupů online, a tím se zvyšují nároky zákazníků na produktové fotografie. Dobrá fotografie určitě prodává lépe než ta špatná.

Poptávka

PREZENTACE SLUŽEB KE STAŽENÍ

Největší databáze feet fotomodelek a žen v České republice.
Fotomodelky s krásnými nohami!

Prezentace ke stažení

Nafocení punčochového zboží

Punčochové zboží nabízí spoustu druhů, nejen klasické, nebo praktické a hřejivé, velkým hitem jsou barvy a vzory. Spousta žen a dívek už těmto trendy "nohám" holdují. Používají se různé materiály, od termo vláken, bavlny, viskózy, až po polyamid. V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme reklamní fotografie.

Poptávka

Pedikúra a krásné nehty

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy, a to v každém věku.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme reklamní fotografie.

Poptávka

Nafocení ponožek

Nafotíme pro Vás s našimi feet modelkami dámské ponožky v mnoha stylech a velikostech, od kotníkových po sportovní podkolenky až po neviditelné miniponožky.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme produktové fotografie.

Poptávka

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Hledáte brigádu z domova? Společnost České modelky s.r.o. hledá pro našeho klienta na dlouhodobější spolupráci feet modelky z celé ČR a SR na selfie focení práci z domova.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii