Nabídka služeb

Nafocení obuvi

Pokud chce firma prodat boty i na e-shopu, je pro zákazníky velký benefit vidět, jak bota skutečně vypadá na noze. Modelka proto ke každému páru bot ladí outfit, převléká se, nazouvá do bot, pózuje, vyzouvá se a znovu (a znovu a znovu).

Pro focení obuvi je důležité mít předem boty nachystané (tj. nebudou se přepočítávat a kontrolovat při předávce obuvi a jsou také důležité velikosti bot aby byli a přesně pasovali na nohy modelek) důležitá je také lžíce na obouvání či vhodné ponožky do bot na modelky.
Každá produktová fotografie projde náročnou postprodukcí, kde každý detail a odlesk vyladíme k dokonalosti. Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit.

Nesmíme také zapomenout navázat hezky tkaničky. Časově se jedná o náročné focení.

Poptávka

Produktové fotografie

Kvalitní produktové fotografie jsou základem efektní a efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické, či tištěné podobě. Tento nesporný, ale v minulosti u nás lehce přehlížený fakt, už si uvědomují i čeští výrobci a prodejci. Produktová fotografie se dostává do popředí jejich zájmu.

Tvorba produktové fotografie je tak trochu alchymie. Při její tvorbě se zaměřujeme na podstatné rysy výrobků, věnujeme velkou pozornost aranžmá a nasvícení.
Každá produktová fotografie projde náročnou postprodukcí, kde každý detail a odlesk vyladíme k dokonalosti. Takové obrázky jsou magnetem pro oko a “řeknou” zákazníkovi, proč by si měl zrovna váš produkt koupit.

Jsou-li to luxusní předměty nebo třeba kvalitní víno, dostanete na ně chuť. Prodáváte-li elektroniku, oblečení, nebo třeba hračky, zdůrazníme jejich výjimečný design.

Poptávka

Nafocení SPA & Wellness

Nafocení procedur SPA a Wellness ve vašem hotelu nebo resortu a aktivit, které vedou k dosažení psychické a fyzické kondice, ale také jako termín pro odpovídající životní styl. Každým dnem roste počet nákupů online, a tím se zvyšují nároky zákazníků na produktové fotografie. Dobrá fotografie určitě prodává lépe než ta špatná.

Poptávka

Nafocení punčochového zboží

V 60. letech minulého století přišla móda zkracování sukní, punčochy se spojily klínkem a nápletem - tím vznikly silonkové punčocháče. Život bez nich si dnes vůbec neumíme představit, patří ke každodenním potřebám. Víte, že jejich historie je daleká a první zmínka o punčochách, punčocháčích a ponožkách sahá až do starověkého Egypta, nebo že byla doba kdy nebyly k sehnání, za války si ženy nohy natíraly barevným tělovým krémem a domalovávaly švy, aby něměly "holé"nohy? To je naštěstí minulost, dnes punčochové zboží nabízí spoustu druhů, nejen klasické, nebo praktické a hřejivé, velkým hitem jsou barvy a vzory.
Spousta žen a dívek už těmto trendy "nohám" holdují. Používají se různé materiály, od termo vláken, bavlny, viskózy, až po polyamid. Hrubost punčocháčů se značí jednotkou Denier (DEN), která vyjadřuje sílu použitého technologického vlákna.
Punčochy nebo punčochové kalhoty nesmí chybět v žádném šatníku!

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme reklamní fotografie.

Poptávka

Pedikúra a krásné nehty

Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy, a to v každém věku.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme reklamní fotografie.

Poptávka

Nafocení ponožek

Nafotíme pro Vás s našimi feet modelkami dámské ponožky v mnoha stylech a velikostech, od kotníkových po sportovní podkolenky až po neviditelné miniponožky.

V našem fotoateliéru v Praze pro Vás nafotíme produktové fotografie.

Poptávka

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Hledáte brigádu z domova? Společnost České modelky s.r.o. hledá pro našeho klienta na dlouhodobější spolupráci feet modelky z celé ČR a SR na selfie focení práci z domova.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii