Magazín


Inspirace na Helloween. Vyfoťte se a pošlete nám fotografii Vašich chodidel s dýní.

Zveřejněno: 31. 10. 2023 | Počet přečtení: 88

Halloween, je zábavná a strašidelná doba, proto chceme oslavit tento svátek s naší komunitou. Máme pro vás výzvu: vyfoťte své chodidla, jak jsou ozdobena dýněmi, a pošlete nám tyto fotky na e-mail info@feetmodels.eu! Chceme vidět vaši kreativitu a váš duch Halloween. Jak na to? Přečtěte si návod níže.

 

Připravte své chodidla: Zkuste si dýně umístit kolem svých chodidel, jako by byly strašidelné čepice, nebo vytvořte jiné vtipné nebo děsivé kombinace. Dejte volnost své fantazii.

 

Vyfoťte se: Pořiďte fotku svých chodidel s dýněmi. Můžete použít svůj smartphone, fotoaparát nebo jakoukoli jinou dostupnou techniku.

 

Takže si dejte záležet, buďte kreativní a připojte se k naší Halloween výzvě. Těšíme se na vaše strašidelná chodidla. Všechny fotografie budou sdíleny na našem webu a na sociálních sítích, takže se můžete těšit na svou chvilku slávy. Happy Halloween!

FotogalerieReklama


Zpět na výpis článků

Feetmodels.eu - Hledáš přivýdělek?

Hledáš přivýdělek?

Nahrajte vaši fotografii podle vzorových fotografií z naší fotogalerie a nahrajte ji kliknutím na odkaz níže. Získáte tím možnost dlouhodobé honorované spolupráce focení v Praze.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Máš hezké nohy?

Máte hezké nohy?

Hledáte brigádu z domova? Společnost České modelky s.r.o. hledá pro našeho klienta na dlouhodobější spolupráci feet modelky z celé ČR a SR na selfie focení práci z domova.

Nahrajte vaši fotografii
Feetmodels.eu - Věk nerozhoduje!

Věk nerozhoduje!

Není rozhodující stáří ani stav chodidel.
Není žádný důvod přehlížet krásu a půvab starších žen. Každá agentura by měla ve své nabídce i ženy starší.
Jste starší a máte ráda focení?

Nahrajte vaši fotografii